Düzcanlar
Akaryakıt Tesisleri - Düzcanlar
Akyazı Düzcanlar Akaryakıt İstasyonu

Uzun yılladır Akyazı Kuzuluk yolunda hizmet veren Akyazı’daki petrolümüz aynı zamanda şirketimizin merkezi konumundadır. Burada da ürünlerimizin ve hizmetimizin kalitesinin halkımızın teveccühünü kazanması en büyük mutluluk kaynağımızdır.

Tesislerimizden akaryakıt alan müşterilerimize ücretsiz yıkama yağlama hizmeti sunmaktayız. Yenilik ve kalitede geçmişte öncü olduğumuz gibi gelecekte de fark yaratmaya devam edeceğiz. Halkımıza desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz.

 
 
 
Adapazarı Düzcanlar Akaryakıt İstasyonu - Kirazca / Adapazarı

1992 yılında hizmete açmış olduğumuz Adapazarı Eskişehir yolu 3. Km deki dinlenme tesislerimiz çok kısa bir sürede verdiği hizmet kalitesi ile rakipleri arasında kayda değer bir mesafe almış, Bölge halkının ve müşterilerinin teveccühünü kazanmıştır. Akaryakıt satışının yanında restorant kısmında müşteriler imiz zengin menü seçenekleriyle huzurlu ve rahat bir ortamda güler yüzlü personelimiz tarafından en iyi şekilde ağırlanmaktadır.

Restoranımızda alabalık, Saç tava, Kahvaltı ve pide kebap çeşitleri ve sulu yemek çeşitlerine kadar müşterilerimize zengin ve leziz bir menü sunmaktayız.

Market bölümümüzde ise gıda, meşrubat, magazin-dergi, oto aksesuar, parfümeri, kaset-cd, oyuncak ve bölgesel ürünler reyonlarımız bulunmaktadır. Market bölümümüzde yine güler yüzlü ve eğitimli personelimizde müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamanın gayreti içerisindedir. Müşterilerimize tesisimiz içerisinde bulunan oto elektrik ve lastik bakım servislerimizden yararlanabilmektedirler.

Tesislerimizde ağırladığımız misafirlerimiz araçlarını ücretsiz yıkatabilir mescit ve lavabolarımızdan ücretsiz yararlanabilmektedirler.

 
 
Yeni Mahalle Ada Cad. No: 14 Akyazı / Sakarya - TÜRKİYE
Tel.: +90 264 418 25 50    Fax: +90 264 418 49 31
E-Posta: info@duzcanlar.com
www.duzcanlar.com